Dekoracja wnętrz

W urządzaniu wnętrz bardzo ważny jest świetny projekt. Jeśli go znajdziemy, stworzenie spójnej idei aranżacji i jej realizacja powinny już być dość łatwe. Mój blog powstał po to, by podsuwać czytelnikom różne pomysły. Inspiracją do stworzenia ciekawego wystroju wnętrza jest wiele elementów, począwszy od barwy, czy faktury, poprzez meble, aż po dobrze dobrane akcesoria. Nieraz jeden szczegół wystarczy, by w oparciu o niego stworzyć pełną koncepcję wystroju, a mieszkania były bardziej oryginalne.

Na swoim blogu będę się przedstawić również podobne drobnostki. Rzeczy, które inspirowały mnie przy urządzaniu mojego mieszkania, ale także i takie, które zupełnie mi nie leżą, a jednak mogą się podobać. Mam nadzieję, że w fotografiach i tekstach prezentowanych na blogu znajdzie się coś, co zainspiruje także Was. Staram się zachowywać urozmaicenie. Nie ukierunkowuję swojego bloga na żaden wybrany trend, nie staram się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego dyktować. Nieustannie rozwijam swoje horyzonty, poznaję nowe style i projekty.

Postaram się być na bieżąco z nowościami ze świata dekoracji wnętrz. Staram się za to dzielić się pomysłami znalezionymi gdzieś w sieci czy w magazynach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak najszerszego grona czytelników. Jeśli jakiś mój pomysł da wam impuls, będzie mi bardzo miło.