Designerskie meble biurowe

Fotel biurowy Ergomax Ergohuman elite

Za design uznajemy stronę wizualną przedmiotów, jednak nie ogranicza się on jedynie do tego. Proces projektowania jest bardziej złożony, wymaga dokładnego, świadomego obmyślenia. Projektant musi brać pod uwagę kilka czynników takich jak technika, ergonomia, marketing, psychologia, socjologia, ekonomia. Ważne by produkt się dobrze sprzedał.

Wysoka estetyka nie wystarcza – trzeba brać pod uwagę koszta tworzyw by nie były zbyt drogie i finalny produkt nie kosztował fortunę, oraz by był on na tyle solidnie wykonany z odpowiednich materiałów by nadawał się do użytku. Wszystkie te zasady bardzo dobrze widoczne są w dzisiejszych meblach, również biurowych. Dotyczą wszystkich mebli, począwszy od biurek, poprzez szafy aż do tych najbardziej istotnych jakimi są fotele obrotowe. Tak więc projektowanie nie jest czymś jedynie intuicyjnym. Ważna tu jest pasja projektanta, estetyka, funkcjonalność i sytuacja społeczna oraz rynkowa. Także śmiało można zdefiniować dizajn jako sztukę projektowania.

Jeśli interesują Was designerskie, praktyczne i funkcjonalne, a przede wszystkim ergonomiczne fotele biurowe, zapraszamy na http://fotele.waw.pl/.

Fotel biurowy Ergomax Ergohuman elite